Tijdens de voorrondes in Opus 3 en Zero streden deelnemers van verschillende disciplines om een felbegeerderde plek in de finale. Van singer-songwriters tot dansgroepen.






Bekijk alle foto’s van de voorrondes
Foto’s: Jaap Posthumus
Van Zero naar de Markt
De finale vindt plaats tijdens de Admiraliteitsdagen, op zaterdag 6 juli van 16.00 – 17.30 uur op de Markt. Daar betreden de finalisten het Iepen Poadium op de sfeervolle Markt in Dokkum, waar een deskundige jury de acts zal beoordelen. De winnaar staat een dag later op het hoofdpodium op de Zijl!
Kom kijken naar de finale tijdens de Admiraliteitsdagen!
Mis de finale niet en kom zaterdag 6 september om 16.00 uur kijken op de Markt.
Het Iepen Poadium is er voor jongeren van 12 t/m 21 jaar en is een initiatief van Centrum voor de Kunsten Opus 3, in samenwerking met de gemeente Noardeast-Fryslân en de Admiraliteitsdagen. Het programma biedt jonge artiesten een professioneel podium, coaching én de kans om op te treden voor een enthousiast publiek tijdens één van de mooiste festivals van het noorden.
Bekijk alle foto’s van de voorrondes
Foto’s: Jaap Posthumus
De volgende acts zie je binnenkort op het podium!
Jip
Jip van Wijk – Dokkum
toetsenist: Toni – Groningen
Ingrid
Ingrid de ruiter – De Westereen
Anouk
Anouk Reinders – Surhuizum
Gitarist: Edwin de Boer
Pianist: Sipke Swart
Bassist: Stijn de Bruin
Drummer: Floris Otten
Deep Sleep Cinema – Dokkum
Benthe
Joyce
Silas
Ate Jelmer
Hendrik
Leuk feitje; ze wonnen onlangs de finale Kunstbende categorie muziek. RTV NOF maakte er een item over.
Snogebæk – Dokkum
Jurre
Melle
Fedde
Destan
Jo Lieke – Driezum/Wâlterswâld
Jolieke Rauwerda
Luuk Jurre en Eline – Dokkum
The Boogies – Dokkum
Yellina
Jeska
Yvonne
Jurian
Destan
Anya – Dokkum
Frytsen en Nynke
Frytsen Ijkema – Dokkum
Nynke Keegstra – Nes
